Hakkımızda Kvkk Gizlilik Sözleşmesi İade Şartları

 

 DEMİRBAŞLAR

Demirbaşlistesi: Televizyon, ütü, ütü masası, oturma grubu, çamaşır makinası, bulaşıkmakinası, kurutma makinası, ocak, fırın, baza(yatak), komodin, masa, sandalye,ayna, şömine, jakuzi, buzdolabı, klima ve kumandası, cam çerçeve kapılar, camtavan, ocak başı(davlumbaz),  havuzperdesi, duşakabin şeklindedir.


 MADDE6- VİLLAYA GİRİŞ/ÇIKIŞ

6.1.Kiracı, kiralanan villaya kira başlangıç gününde 16:30’da giriş yapabilecek,kiranın sona erdiği gün saat 12:00‘da sözleşmeye uygun şekilde boşaltacaktır.Villanın müsaitlik durumuna göre giriş-çıkış saatlerinde 1-2 saat değişiklikyapılabilmektedir. Kiracı; değişiklikyapılamayacak zamanlarda belirtilen saatler dışında villaya giriş yapamaz,belirtilen en geç giriş saatinden sonra gelmesi durumunda villaya bir gün sonrasabah SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI ´in mesai başlangıcında giriş yapabilir.Kiracının;belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villayagiriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklamayeri bulamamasından vs. problemlerden SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI kesinliklesorumlu tutulamaz.

6.2.Kirasözleşmesinin sona erdiği gün villayı kilitli olacak şekilde terk ve teslimetmelidir. Bu yükümlülüğe uyulmadığı takdirde kiracı, uğranılacak zararlardan sorumlututulacaktır.

6.3.Kiracının villayı sözleşmeninsona erdiği gün sabahsözleşmede belirtilen saatte boşaltmamasından veya geç boşaltmasındankaynaklanan problemlerden, zararlardan, mağduriyetten vs. tüm olumsuzluklardan kiracıbirebir sorumludur ve bu olumsuzluklardan ortaya çıkabilecek SARAY-I ZADEMTATİL VİLLALARI´nın her türlü maddi zararlarını karşılayacaktır.

Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda SARAY-I ZADEM TATİLVİLLALARI’na 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Kiracının kendiisteği ile villayı erken terk etmesi durumunda kiracıya konaklama ücreti içinherhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. 

MADDE 7- EVCİL HAYVAN/SİGARA

7.1.Aksibelirtilmedikçe villalarımıza/yazlıklarımıza evcil hayvan kesinlikle kabuledilmemektedir.Villalarımızın/yazlıklarımızıntamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

 MADDE8- VİLLA KAPASİTESİ

8.1.Villaların kapasitesi SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI’na ait internetsitesinde belirlenmiştir. SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI tarafından belirlenenkapasitenin üzerinde ya darezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısınınüzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir.

8.2. Kiralamakesinleştikten sonra kiracı tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmakistenirse, SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI’na aitwww.sarayizadem.comadresli internet sitesinden yazılı olarakbaşvurulacak ve villanın kapasite durumuna göre SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI

8.3. Villaya giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesindebelirtilen kişilerin dışında villaya misafir biralındığının tespit edildiğidurumlarda SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI,kiracı ve yanındaki misafirlerin villayı terk etmesini isteme, rezervasyonutamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villanıntamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etmehakkına sahiptir.

MADDE9- İPTALŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

9.1. Villa rezervasyonuiçinSARAY-IZADEM TATİL VİLLALARI’nın hesabına yatırılan, ön ödeme miktarınıntamamı (EFT ile, veya Havale ile, veya Kredi Kartı ile "tek çekim veyataksitli", veya Peşin Olarak, veya Mail Order ile veya vb.) kiracınınvillaya giriş tarihine 15 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde yanacaktır.

9.2.Kiracının iptal bildirisini SARAY-I ZADEM TATİL VİLLALARI’nayazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabuledilemez.

9.3.Eğer Ön Ödeme (Kapora)Alınmışsa;

a)Rezervasyon için ödenen %30'luk ön ödemenin (kaporanın) kesinlikle iadesiyoktur.

b) Kiracının villayagiriş tarihine 30 gün ve daha az kalana kadar yapılaniptallerde yada villaya hiç gelmeme durumunda kiracı, ödemenin %100'ünüödemek zorundadır.

Eğertoplam ödemenin tamamı alınmışsa;

a) Kiracının villayagiriş tarihine 30 gün ve daha fazla kalana kadar yapılaniptallerde%30'luk ön ödeme (kapora) miktarı hesaplanır ve bu tutarın iadesiyoktur. Geri kalan tutar ise kiracının hesabına geri iade edilir.

b) Kiracının villayagiriş tarihine 30 gün ve daha az kalana kadar yapılaniptallerde ya da villaya hiç gelmeme durumunda yapılmış olan ödemeniniadesi yoktur.

9.4.Mücbir sebep (deprem, sel, afet vb.) olan durumlarda alınanödemenin tamamıkiracıya iade edilecektir.

9.5.SARAY-I ZADEM TATİLVİLLALARI tarafından kiralama işleminin herhangi bir nedenle iptal edilmesidurumunda kiracıya iptal işlemi bildirim en kısa sürede yapılacaktır. SARAY-IZADEM TATİL VİLLALARI, portföyünde aynı dönem için müsait aynı özelliklerdebaşka bir villa var ise kiracıya önerecektir.Kiracının onaylamaması alınan parakiracıya iade edilecektir.

9.6.SARAY-I ZADEM TATİLVİLLALARI, kendi elinde olmayan sebeplerle kiralama işlemini iptal ettiğinde kiracının önceden almış olduğu uçak bileti,otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otelve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özelşirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan SARAY-IZADEM TATİL VİLLALARI kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayıkiralayan kiracı bunu göz önüne almayı kabul eder.